Co może być niezapomnianym podarunkiem dla Twej narzeczonej?

Kiedy będzie nadchodził dzień imienin Twojej ukochanej, możesz dla odmiany kupić jej tym razem pewien niepotypowy prezent. Coś, co niezwykle pozytywnie ją zaskoczy i czym będzie mogła się chwalić przed swoimi przyjaciółkami.
Znakomitym rozwiązaniem mogłoby być wydrukowane w niezwykle dużym rozmiarze zdjęcie z Waszych wspólnych wakacji.
Gdy będzie nadchodził dzień urodzin Twojej ukochanej, możesz dla odmiany zakupić jej tym razem pewien specjalny prezent. Coś, co niezwykle przyjemnie ją zaskoczy oraz czym będzie mogła się chwalić przed swoimi przyjaciółkami.
Doskonałym pomysłem może zostać wydrukowane w niezwykle dużym wymiarze zdjęcie z Waszych ostatnich wczasów.

designerskie wnętrze

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com
Najpierw poszukaj jakiekolwiek bardzo ciekawe zdjęcie i przekaż je do spółki, która może zająć się tworzeniem fototapet na zamówienie.

Jeżeli opisywany temat Cię zaciekawił, to odsyłam tam, gdyż znajdziesz tam jeszcze więcej danych, które na pewno Cię zainteresują.

Oczywiście wcześniej wybierz odpowiednie miejsce, zmierz je precyzyjnie i przekaż wymiary do wspomnianej spółki. Pamiętaj, aby nie oszczędzać na papierze, na którym ma zostać wydrukowane Wasze zdjęcie. Na szczęście tego typu firmy znają się na tym oraz z pewnością polecą Ci najlepsze wyjście. Niemniej jednak pamiętaj, że papier dedykowany do drukowania na nim jakichkolwiek tapet nie jest zbytnio odporny na czynniki zewnętrzne, zwłaszcza tarcie. Nim jednak ją nakleisz, pamiętaj, żeby starannie wyczyścić (a potem osuszyć) ścianę. Ponadto powierzchnia przeznaczona do przyklejania fototapet musi być idealnie gładka, ze względu na możliwość uwidocznienie wszystkich nierówności po jej naklejeniu.

przestrzeń

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Warto tu wspomnieć, że jeśli chcesz podnieść odporność swojej fototapety oraz zabezpieczyć ją przed otarciem, zawsze poleca się dodatkowe zalaminowanie fototapet. Poza tym pokrycie jej odpowiednią satynowaną folią ochraniającą przed uszkodzeniami.

Pamiętaj również, że fototapeta drukowana jest w brytach – częściach ok. 100 cm, z uwzględnieniem 1 cm zakładki. Tak też się ją przykleja – jest to bardzo bezpieczny sposób montażu.