Fotoobrazy w wystroju wnętrz

Od czasu do czasu każdy w swoim domu musi odświeżyć ściany. Wówczas zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, bądź fototapety, by aranżacja wnętrz w naszym domu była wyjątkowa.
Od czasu do czasu każdy w własnym domu powinien odnowić ściany. Wtedy zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, lub fototapety, by aranżacja wnętrz w naszym gniazdku była szczególna.

Fototapeta z motywem lasu

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl
Barwy ścian i ich dekoracje zdołają nadać pomieszczeniu absolutnie różny design. Mogą powiększyć, zmniejszyć pokój, lub poprzez tapetę, bądź naklejki na ścianę – – nadać mu intymnego temperamentu. Możemy wyłonić ozdobę, której zadaniem będzie nie tylko upiększenie przestrzeni mieszkalnej, lecz również wpływ na nas samych. Ściana jest w stanie bawić, uczyć, motywować i inspirować. Prosta, nowoczesna odmiana plakatu doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i wpisze się w dowolną aranżację.

Świeżości projektowi wnętrza nadadzą plakaty w postaci barwnych grafik, nierzadko nawiązujących do popkultury, jakie są idealnym przedsięwzięciem na przełamanie chłodnej atmosfery panującej w minimalistycznych aranżach. Zamiarem nadania wnętrzu wyrazistości i charakteru, biel ściany jest możliwość łagodnie udekorować. Możemy ją wyeksponować za pomocą plakatu, naklejki na ścianę, lub dalej Tworzywa Rokad motywacyjnego napisu. Zadaniem dekoracji ścian jest nie tylko animizacja i urozmaicenie wnętrza. Nie trudno zauważyć, że pomysłowe dewizy na ścianie to bezsporny szlagier ostatnich paru sezonów.

Fototapeta z samochodem

Autor: art.widi
Źródło: art.widi
Plakat, napis i nalepka, czyli osobiste ozdoby ścian. Niekiedy to zaledwie drugi plan dla aranżacji wnętrza, nieraz jednak jest jego głównym wyznacznikiem i elementem, który decyduje o ostatecznym wyrazie wnętrza. Naklejki na ścianę w formie napisu pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Ma on motywować, nakłaniać, cieszyć pozytywną energią. W roli takiego napisu występują nasze kluczowe motta i hasła życiowe, które mają wywoływać w nas każdego dnia pozytywną energię. Największą wartością takiej dekoracji jest prostota jej stworzenia. Nalepki możemy samodzielnie umieścić w miejscu które nam najbardziej pasuje. Sposobów na ozdobę ścian jest wiele. To w jaki sposób ją upiększymy zależy od własnych zamiłowań, możliwości i wyobraźni. Realizując dekoracje samodzielnie, zdołamy częściej je przerabiać i częściej cieszyć się nowym wnętrzem.