Fototapety 3d – całkowicie nowy wymiar aranżacji mieszkań

Mamy to szczęście, iż żyjemy w czasach, które oferują nam niesłychanie proste, niesłychanie szybkie oraz bardzo efektowne rozwiązania prawie w każdej sferze życia.
Również gdy mówimy o aranżacji pomieszczeń.
Mamy to szczęście, że żyjemy w czasach, jakie oferują nam bardzo proste, bardzo prędkie a także bardzo efektowne rozwiązania prawie w każdej dziedzinie życia.
Także jeśli mówimy o aranżacji pomieszczeń.

fototapety motocykle

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zadziwiającym chwytom i projektom dizajnerów możemy wyczarować w mieszkaniach autentyczne cuda czy zmienić metraż pokoju dziennego albo kuchni.

Ciekawi Cię istotna propozycja (http://www.shop.tomiservice.pl/pl/c/Szafy-chlodnicze/34) sprzedaży podobnego produkty? Namawiamy zatem do wejścia w podany link. W nim znajdziesz ich znacznie więcej.

Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych fototapet 3d! Najszybszą metodą na zmianę wyglądu mieszkania są fototapety 3d do pokoju dziennego, dzięki jakim nie wyłącznie upiększysz ściany, lecz wizualnie powiększysz jego metraż. Zależnie od Twoich preferencji i stylu w którym urządziłeś pomieszczenie, możemy dobrać zupełnie inny wzór – począwszy od pejzażu, poprzez panoramę miasta, po abstrakcyjną kompozycję. Wszelka z propozycji wykreuje w Twym pokoju dziennym całkiem inną jakość.

usługa

Autor: OK Apartment
Źródło: http://www.flickr.com
efekty

Autor: BAGGI Design
Źródło: BAGGI Design
Poetyczny krajobraz – to klasyka fototapet. Odpowiednio dobrane przedstawienie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu poczynając od tradycyjnego zaś kończąc na nowoczesnym. Górzysty, morski, polny albo pustynny – możliwości są bezgraniczne, najistotniejsze jednakże, by dobrać wzór tak by pasował do stylistyki która panuje w pokoju dziennym. Usiana kwiatami łączka stworzy harmonijną kompozycję w aranżacji rustykalnej, natomiast w kolonialnym salonie o wiele lepiej sprawdzi się tropikalna dżungla.

Fototapety motocykle idealnie sprawdzą się we wnętrzu młodzieńca, z kolei abstrakcyjne fototapety 3d przypadną do smaku wszystkim tym, którzy kochają nowoczesne, oryginalne wzornictwo. Tu najlepszym kryterium doboru przedstawienia do wnętrza będzie kolor.