Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Każde pomieszczenie, każdy szczegół domu tego ekscentrycznego bohatera to design i najwyższa jakość. Z tego względu to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka prezentuje się dumnie najbardziej rozpoznawalny łuk na świecie, czyli lampa Arco (po włosku „arco”to właśnie łuk).
Każdy mebel w domu filmowego bohatera to design i najwyższa jakość. W związku z tym to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka stoi najbardziej rozpoznawalny łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”oznacza łuk).

Włoscy magicy wzornictwa nie poszukiwali jednak inspiracji w kosmosie, lecz na…ulicy.

Szukasz dodatkowych wiadomości na opisywany tu temat? To nie problem, po prostu wejdź do serwisu (https://www.sanex-lowce.pl/kategoria/produkty-tekturowe/opakowania-tekturowe/opakowania-uniwersalne/) a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Za inspirację posłużyła zwykła latarnia. Wygięte teleskopowe ramię, na którym dynda klosz – to efekt projektantów. Od chwili wynalezienia, lampa stała się czymś więcej niż oświetleniem.

lampy

Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć ta najbardziej rozpoznawana designerska perełka ma dziś około 50 lat, nieprzerwanie stanowi przedmiot pożądania wielu osób. Jeśli więc nie mamy akurat wolnych 25 milionów dolarów na dom Iron Mana, może przeznaczymy 7,5 tysiąca na lampę z jego salonu?

Najważniejsze, by wszystkie elementy współgrały ze sobą. Wyłącznie wtedy łazienka będzie wyglądać ładnie, a my będziemy chcieć w niej przebywać. Po kupnie urządzeń należy także dobrać stosowne meble a także – naturalnie – oświetlenie. Coraz więcej ludzi wybiera ekskluzywne oświetlenie zapewniające nie tylko znakomite światło, lecz także stwarzające niepowtarzalną atmosferę. Luksusowe designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią swoisty element dekoracyjny upiększając wnętrze i satysfakcjonując nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Geniuszami w dostosowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, eleganckie żyrandole mogą ”zagrać” w minimalistycznym, surowym wnętrzu? Ależ tak! Myśl ta działa również w przeciwną stronę – starocie, wiekowe meble w towarzystwie designerskiej, prostej w formie lampy przestaną być tak ponure i przytłaczające. A może chcemy naszą lampę uczynić najważniejszym punktem wnętrza? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew pozorom odnajdą się w większości stylizacji.