Jak odmienić kuchnię w stylu ludowym w bezpieczną oazę.

Zwariowane tempo życia powoduje, że we wnętrzach własnego domu szukamy wyciszenia. Wnętrze domu powinno być miejscem relaksu i azylem, w którym będziemy się fantastycznie czuć. Każdy dom ma swoje centrum towarzyskiego życia. W większości to właśnie kuchnia jest sercem wnętrza.
Szaleńcze tempo życia sprawia, że we wnętrzach własnego domu szukamy oddechu. Wnętrze mieszkania powinno być miejscem relaksu i schronieniem, w którym będziemy się rewelacyjnie czuć. Każdy dom ma własne centrum domowego życia. W większości to właśnie aneks kuchenny jest oazą domu.

Jadalnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

To miejsce, gdzie nie tylko gotujemy, biesiadujemy przy wspólnym stole, ale rozmawiamy i zazwyczaj decydujemy o istotnych sprawach. Dom z balii, urządzony w stylu rustykalnym z użyciem sporej ilości drewna, wywołuje przytulny, pełen spokoju i rodzinny klimat. Interesujący wpis na ten temat: apdmarket.plwspomnienia letnich wakacji spędzonych u babci na wsi. Wnętrza w stylu wiejskim to odzwierciedlenie nastroju wiejskich chat pełnych pogodnych odcieni i drewna . O wspaniałości wnętrza wiejskiego decydują nastrojowe przedmioty, wyroby sztuki ludowej: naczynia z gliny i z drewna, koszyczki z wikliny, lniane ściereczki i obrusy. Na podłodze z drewna , ręcznie wykonany, niewielki chodnik. Wypełnieniem całości może być kuchnia węglowa i sporej wielkości stół z drewna. Więcej ciekawostek dla zainteresowanych: .

Nad pokaźnym blatem, www.apdmarket.plj barwie drewna, wspaniale wkomponują się białe oświetlenie konwencjonalne o ciepłej, lekko żółtej barwie światła, dającej efekt jeszcze bardziej przytulnej atmosfery. Oprócz tego nieobojętne jest światło blatu roboczego. Punkty świetlne powinny być zamontowane nad wszystkimi miejscami , gdzie wykonuje się codzienne czynności.

aneks kuchenny

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Bo aczkolwiek o oświetleniu mówi się przeważnie w kategoriach jego zastosowania, nie wolno zapominać o jego ważnym wpływie na atmosferę pomieszczeń. W związku z tym, znaczące jest, aby wybrany kształt oświetlenia do izby kuchennej zasadniczo odwzorowywał jej wiejski klimat, fantastycznie z nią współgrał i jednocześnie zapewniał jak najlepsze możliwości oświetleniowe.