Jak tanio urządzić mieszkanie w stylu industrialnym? Kilka porad

Wykańczanie własnego mieszkania to bez wątpliwości nie bułka z masłem. Jeśli się za to akurat zabierasz, powinieneś wcześniej dobrze przemyśleć, w jakim dokładnie stylu chciałbyś je urządzić
Wykańczanie swojego mieszkania to niewątpliwie nie bułka z masłem. Jeżeli się za to akurat zabierasz, powinieneś wcześniej dobrze przemyśleć, w jakim dokładnie stylu chciałbyś je urządzić

Jeżeli tego nie określić wcześniej i nie będziesz się później trzymał obranego celu, Twoje mieszkanie będzie w ogromnym nieładzie – być może okaże się to urocze, jednak nie będzie można powiedzieć o jednym wybranym stylu i konsekwentnym trzymaniu się go.

Mieszkania w stylu industrialnym

W współczesnych czasach niezwykle modne stają się domy wykończone w stylu industrialnym. Imitacja cegły na ścianę, sporo metalowych elementów, ale równocześnie parę mebli w starszym stylu – to z pewnością znakomicie sprawdzi się w różnego rodzaju loftach czy mieszkaniach piętrowych.
Jak urządzić takie mieszkanie?
Zazwyczaj w tego typu mieszkaniach pojawia się imitacja cegły na ścianę.

Przeczytaj, co jest w najświeższym wpisie (http://da-bud.pl/galeria/elementy-szklane#okladziny-scienne). Te informacje również zapewne będą dla Ciebie niebanalne, ponieważ prezentują podobną problematykę.

Oczywiście niewątpliwie byłoby lepiej zamontować prawdziwą cegłę,

Dach domu

Autor: Elias Gayles
Źródło: http://www.flickr.com

jednakże w takim wypadku musisz liczyć się z naprawdę dużym wydatkiem. Tymczasem imitacja cegły z fugą zwykle jest nawet kilkukrotnie tańsza, co ma ogromne znaczenie szczególnie w mieszkaniach o nieco większym metrażu. Co więcej, imitacja cegły z fugą w obecnych czasach jest robiona tak ładnie, że właściwi nikt nie będzie w stanie jej odróżnić od prawdziwej cegły – w takim przypadku niewątpliwie nie ma się co zastanawiać.

Meble do domu

imitacja cegły na ścianę

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz wykończyć mieszkanie w stylu industrialnym, na pewno musisz poświęcić trochę czasu na poszukiwania mebli

Zwykle najlepszy klimat tego rodzaju mieszkaniom nadają meble zakupione na różnego rodzaju targach staroci – można tam dostać prawdziwe perełki.

Intrygujący wpis? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tutaj, w serwisie drzwi szklane, który w tamtym miejscu znajdziesz, również jest coś interesującego.

Jeżeli masz wystarczająco dużo czasu, oczywiście znajdziesz coś fajnego.