Jak wyposażyć małą umywalnię?

aranżacja małej umywalni w ergonomiczny oraz funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień bywa nie lada wyzwaniem. Jest mnóstwo sposobów, przy zastosowaniu których mała łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbytecznego wyposażenia.
aranżacja niedużej łazienki w funkcjonalny oraz ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być wielkim wyzwaniem. Istnieje dużo sposobów, przy użyciu których nieduża umywalnia będzie sprawiać wrażenie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.

ceny

Autor: Mastercook
kuchenka

Autor: Jaga
Poniżej rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w toaletach o niewielkim metrażu. 2 w jednym – wanna + natrysk. Najlepsza opcja, kiedy nie możemy sobie pozwolić na wygospodarowanie powierzchni dla dwóch łazienek w mieszkaniu, a pragniemy posiadać i jedno jak też drugie.

Ten link do www producent tablic reklamowych zaskoczy Cię niebywale korzystnie. Wyszukasz tam dużo rzetelnych informacji. Więc nie czekaj i wejdź tam!

Dzięki takowemu rozwiązaniu, w jednej niedużej toalecie mamy do dyspozycji różne opcje ablucji zostawiając przy tym dość dużo miejsca dla pozostałego oprzyrządowania. Obecnie na rynku dostępne są rozmaite typy wanien prysznicowych i z pewnością do każdego rodzaju łazienki odnajdziemy coś stosownego.

bateria umywalkowa cersanit

Autor: Raquel Gálvez
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwe łazienkowe meble. Nie może być ich zbyt wiele, lecz tyle aby skryć nieodzowne drobnostki. Im mniej kosmetyków oraz drobnych rzeczy na widoku, tym łazienka bardziej obszerna jak też uporządkowana. Świetnym rozwiązaniem będzie np. umieszczenie pojemnych półeczek na kremy, grzebienie do włosów oraz suszarkę wprost pod umywalką. Umywalka musi być mała. W sprzedaży są małe umywalki do których świetnie pasuje bateria umywalkowa Cersanit. Trafionym pomysłem jest też „niewidoczna” szafka za lustrem bądź szafka nad zabudową stelaża ubikacji.

Powstały w ten sposób schowek na ręczniki bądź papier toaletowy można sprytnie schować, obudowując podtynkowy stelaż WC tym samym materiałem, z jakiego zrobione zostały przody szafki.