Jak wyposażyć niedużą umywalnię?

Masz małą łazienkę i nie wiesz, jak ją urządzić? Spokojnie. Sądem stylistów nie ma przestrzeni, której nie dałoby się interesująco a także funkcjonalnie zaaranżować.
Choć każdy zapewne pragnąłby posiadać własny osobisty pokój kąpielowy wielkości kawalerki, to jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się posiada.
Posiadasz niedużą umywalnię i nie masz pojęcia, jak ją wyekwipować? Spokojnie. Zdaniem stylistów nie ma przestrzeni, jakiej nie dałoby się interesująco jak też funkcjonalnie zaaranżować.
Choć każdy prawdopodobnie pragnąłby posiadać swój osobisty pokój kąpielowy formatów garsoniery, to jak się nie posiada, co się lubi, to się lubi, co się posiada.

szuflady ze śrubami

Autor: kense
Źródło: http://www.flickr.com
komfort

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
towar

Autor: Robert Linsdell
Źródło: http://www.flickr.com
I zupełnie nie musi to znaczyć, że się lubi coś paskudnego. Co jednak zrobić, jeżeli pragniemy na czterech metrach zmieścić i wannę, i natrysk, i do tego wcisnąć pralkę? Mała przestrzeń to faktycznie wyzwanie aranżacyjne. Nastręcza sporej fantazji, ale również wiedzy z obszaru „dekoratorskiej magii”. Na szczęście istnieje kilka trików optycznych, jakie sprawią, że nawet nieduża łazienka wyda się sporo większa. Barwa. Tutaj sprawa jest właściwie oczywista: malutkim powierzchniom lepiej jest w jasnym. Biel, błękity, jasne szarości – ogólnie wszystkie zimne barwy wywołają odczucie, że ściany „oddalą się od siebie”, a tym samym przestrzeń się powiększy. Przy wyborze łazienkowych kafli pamiętajcie również o tym, ażeby nie były matowe, tylko z delikatnym połyskiem – w niedużej toalecie wszystko, co będzie odbijać światło, jest jak najbardziej pożądane. Należałoby więc wybrać jasne kafelki czy płyty marmurowe, połyskującą armaturę, chromowane wieszaki. Ma je w swej ofercie praktycznie każdy salon łazienek (nasz serwis www) – kliknij tu – – łazienki . Jeżeli potrzebowalibyście mieć koniecznie jakiś wzór na podłodze, najlepiej, jeżeli to będzie karo – optycznie rozszerzy podłogę.

Na ścianę wskazane jest wybierać natomiast desenie poziome.
Lustro. Najlepiej ogromne – może być ponad wanną bądź wręcz na całej ścianie. Powinno się uplanować je vis-a-vis wejściowych drzwi.