Każda przedstawicielka pięknej płci lubi spódnice, szczególnie jeżeli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski muszą znajdować się w szafie niejednej kobiety, ponieważ są ponadczasowe.
Niektórzy sądzą, że w spódnicach muszą chodzić tylko szczupłe panie.
Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie niejednej damy, ponieważ wydają się być ponadczasowe.
Niektórzy mówią, że w spódnicach muszą chodzić jedynie smukłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To nieprawda. Poprawnie dobrana spódnica będzie podkreślać piękno każdej pani. Po prostu musimy ją dopasować do sylwetki. I tu należy zwrócić uwagę na kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano.

Musisz pamiętać, że nasza strona www (https://www.normbud.pl/) może pomóc Ci w zgromadzeniu zajmujących danych na każdy temat. Taka strona na pewno Ci się będzie podobała.

Druga kwestia dotyczy tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do pośladków oraz nóg będzie pasował jedynie smukłym i wysokim kobietom. Te, które posiadają szersze biodra, powinny raczej wybierać szersze kroje. Ważne wydaja się być też wzory. Paskowa spódnica będzie rewelacyjnym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być wszakże poziome i pionowo. I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski poziome poszerzają optycznie w biodrach oraz udach. Muszą zatem wybierać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski muszą znajdować się w garderobie każdej pani, która posiada szersze uda i ma zamiar to zamaskować. Ten efekt wzmocni się, jeżeli spódnica będzie posiadała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście różną szerokość oraz różne odcienie. Stonowane są bardziej eleganckie i z pewnością świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z koleżankami lub na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze powinnyśmy trzymać ją w swojej szafie — najlepiej w dwóch lub trzech wersjach.