Na co się zdecydować, kiedy chcielibyśmy ochładzać więcej pomieszczeń?

Wielokrotnie wybieranymi klimatyzatorami są modele naścienne, które są montowane 20 cm od stropu. Klimatyzator powinien być energooszczędny, cichy oraz łatwy w sterowaniu. Powinien także mieć właściwe możliwości filtracyjne, długą gwarancję oraz musi być ładny.
Często wybieranymi klimatyzatorami są modele ścienne, które są montowane 20 cm od stropu. Klimatyzator powinien być energooszczędny, cichy i łatwy w sterowaniu. Powinien także mieć odpowiednie zdolności filtracyjne, długą gwarancję oraz powinien być ładny.

szklany dzbanek w kolorowe pasy

Autor: Lori L. Stalteri
Źródło: http://www.flickr.com
Te wszelkie właściwości spełniają klimatyzatory Fujitsu. Skupiają one w sobie właściwości klimatyzatorów, które są przeznaczone do zastosowań domowych dla użytkowników indywidualnych. Do domowych pomieszczeń właściwe są klimatyzatory z minimalnym poziomem akustycznego ciśnienia poniżej 22 dB. Klasa energetycznej efektywności to A++.

Zaintrygowały Cię dodatkowe wątki (https://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-systemowe-VNA/) podane w naszym poście? Szalenie miło więc będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Czekamy na recenzję!

Te klimatyzatory mają przyjazny sposób sterowania przykładowo czujnik ruchu, programatory czasowe czy też funkcję temperatury dyżurnej. Dodatkowo te klimatyzatory oprócz filtrów standardowych także mają filtry, które usuwają drobnoustroje, grzyby i bakterie. Mają one opcję grzania, która będzie niezwykle użyteczna zimą. Wszelkie klimatyzatory Fujitsu mają pięcioletnią gwarancję.

Pośród znanych klimatyzatorów, które przeznaczone są do prywatnych pomieszczeń są klimatyzatory typu Split. Są one przeznaczone do pokojów hotelowych, domów mieszkalnych oraz pomieszczeń firmowych. Można wykorzystywać je w salach konferencyjnych, obiektach użyteczności publicznej czy w gabinetach. Takie urządzenie składa się z jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej i sterownika. Taka konstrukcja powoduje, że części, które wpływają na komfort akustyczny odseparowane są od pomieszczenia, które jest klimatyzowane. W takiej okoliczności, gdy jest konieczna klimatyzacja kilku pomieszczeń indywidualnych, doskonale sprawdzą się systemy MULTI SPLIT z inwerterowa technologią. Świetnie one sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, jednorodzinnych domkach czy też w pomieszczeniach firmowych.

W budynkach, w których chcielibyśmy, żeby klimatyzowane było jeszcze więcej pomieszczeń, doskonale będą sprawdzać się systemy Multi 8, które umożliwiają podłączenie do jednej zewnętrznej jednostki maks. 8 jednostek wewnętrznych.