Najlepsze pustaki na każdy typ ściany.

Chcesz jakości za każdym razem? To z pewnością trudne do zrealizowania, jednak istnieją pewne obszary, w jakich jest to do zrealizowania, na przykład budownictwo. Spośród wielkiego wyboru różnorodnych materiałów na specjalną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są najlepszym materiałem dla każdego typu ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Perfekcyjnie sprawdzają się w stawianiu ścian nośnych czy działowych, a również tych, które nie wymagają docieplenia.
Chcesz jakości za każdym razem? To dość trudne do osiągnięcia, jednakowoż istnieją konkretne obszary, w jakich jest to możliwe, przykładowo budownictwo. Spośród ogromnego wyboru różnorodnych materiałów na specjalną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są perfekcyjnym materiałem dla każdego rodzaju ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Najlepiej sprawdzają się w budowie ścian nośnych czy działowych, a także tych, które nie potrzebują docieplenia.

[IMG=1503/551a47254ce80___flickr_14724661502.jpg|R|W=200|ALT=materiały budowlane –

Duży asortyment marki Porotherm oferuje optymalne rozwiązania, zarówno pod kątem potrzeb indywidualnych, jak i parametrów akustycznych czy termicznych. Co równie istotne, sprawdzone pustaki Porotherm, to błyskawiczne postępy w budowaniu. Dotyczy to zdecydowanie każdego rodzaju ściany. Ściana jednowarstwowa to, jak nazwa określa, ściana z jedną warściana (sprawdź ściana z magnesem)lementów murowych. W takim rozwiązaniu warstwa cegieł spełnia funkcje konstrukcyjną, jak i termoizolacyjną. Takie ściany bardzo właściwie gwarantują ochronę cieplną dla budynków mieszkalnych.

Dodatkowo, już od ponad trzydziestu lat są stosowane w krajach Europy Zachodnie, obecnie i w Polsce zaczynają być doceniane. Ściana dwuwarstwową jest to ściana zewnętrzna, która posiada system docieplenia. Wewnętrzna warstwa z cegieł jest w tym systemie formą konstrukcyjną, natomiast grubość warstwy docieplenia jest ważna z racji parametrów technicznych całej przegrody. Trzeba jeszcze wspomnieć o ścianie zewnętrznej trójwarstwowej, ponieważ ona naturalnie również spełnia swoją rolę w systemie Porotherm. Ta ściana składa się z zewnętrznej warstwy konstrukcyjnej, a również zewnętrznej warstwy osłonowej z cegieł. Jest tam również warstwa izolacji termicznej, jak styropian (zobacz styropian eps austrotherm) czy wełna mineralna.

Taki właśnie rodzaj konstrukcji jest najważniejszy w wielu państwach Europy, i to już od bardzo dawna. Nie jest ważne o którym typie ściany mówimy, pustaki Porotherm to pewność sukcesu i realnej jakości na lata. Przekonuje się do tej technologii coraz więcej osób. Tak właśnie jest, iż ci co raz spróbowali nie chcą powracać do dawnych metod. Zresztą nie powinniśmy się dziwić, system ten gwarantuje niezwykły komfort pracy, szybkość i zawsze najlepsze rezultaty. Faktycznie trzeba o tym pomyśleć, gdy mamy w planach stawianie domu. Trudno bowiem znaleźć lepszy sposób.