Narożnik pochodzący z serii LONDON – a więc, pełen stylu mebelek do stylowego pomieszczenia

Mebelki które pochodzą z serii LONDON wytwórcy Mario Factory Design, to meble wyszczególniające się wysoką klasą zarówno pod względem stylu, jak i pod względem samych kolorów, albowiem posiada pod tym względem wachlarz przeróżnych kolorów, którymi to można otulić calutkie mebelki, albo ich poszczególne elementy.
Mebelki które pochodzą z wnętrza serii LONDON wytwórcy Mario Factory Design, są to mebelki charakteryzujące się wysoką klasą równocześnie pod względem stylu, jak również pod względem samych kolorów, gdyż ma w posiadaniu pod tym względem wachlarz bardzo różnych barw, którymi można otulić calutkie meble, lub ich poszczególne elemenciki.

lampki

Autor: Sebastian Włoszek
Źródło: http://www.flickr.com
Owa seria mebelków bywa niewiarygodnie bogata, można w jej stylu znaleźć takie elemenciki jak to chociażby sprzęciki na przedpokój (rodzaju komódka), do sypialni, czy biura. Nas dziś jednakże będzie ciekawił jedynie jeden element owej serii, jakim to bywają narożniki…

narożnik london

Autor: Infiniti
Źródło: DADO DESIGN
Podobnie jak większą ilość elementów serii LONDON, tak i jej narożniki wyszczególniają się stylem oraz elegancją, dopasowując się do obojętnie jakiego typu kolorystyki pokoju, gdyż występuje on wewnątrz tak szerokiej gamie kolorów, iż na zaczynający rzut oka można się zdziwić – wszystko jest uzależnione jednak od strony a której to zakupujemy lub sklepiku, który tak naprawdę ma możliwość, ale nie musi mieć calutkiego próbnika. Dlatego jeżeli zależy nam na jakimś kolorku, dobrze się rozejrzeć, kiedy już dobierzemy model naszego własnego narożnika. Narożnik narożnik duży london, jak dobrze jest wiedzieć, zwykle bywa do samodzielnego montażu – w uzależnieniu od tego, czego oczekujemy po naszym narożniku, ma możliwość mieć on sporo opcji.

Najbardziej charakterystycznymi cechami tego mebla są bez wątpienia: funkcja do spania, oraz podłokietnik położony z jednej stronki, pojemnik przeznaczony na pościel, sprężyna typu falista, czy stelaż drewniany plus płytka wiórowa, a także oczywiście to, że bywa to narożnik wolnostojący. Jeżeli zależy tobie dodatkowo na dodaniu automatu do wnętrza narożnika, zapytaj o to wewnątrz sklepiku a Ci dopomogą!