Nieduża łazienka – wielki problem

Aranżacja niedużej umywalni w ergonomiczny a także funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień bywa ogromnym wyzwaniem.
Jest dużo metod, przy zastosowaniu których nieduża umywalnia sprawiać będzie wrażenie przestronnej a równolegle nie zabraknie w niej niezbędnego oprzyrządowania.
Aranżacja małej toalety w ergonomiczny oraz funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być ogromnym wyzwaniem.
Istnieje mnóstwo sposobów, przy wykorzystaniu których niewielka umywalnia będzie sprawiać odczucie przestronnej a równolegle nie braknie w niej niezbędnego oprzyrządowania.

Pierwszy sposób 2 w jednym – Wanna + prysznic.

Czy masz ochotę zgłębić uzupełniające materiały? Jeżeli tak, to zobacz w witrynie (https://inwencja-meble.wroclaw.pl/o-firmie/) podobne wiadomości dotyczące tej kwestii – odsyłacz jest tu.

Najlepsza opcja, gdy nie można sobie pozwolić na wygospodarowanie powierzchni dla dwóch umywalni w domu, zaś chcemy mieć i jedno i drugie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej małej umywalni mamy do dyspozycji rozmaite możliwości kąpieli zostawiając przy tym wystarczająco dużo miejsca dla innego ekwipunku. Dzisiaj na rynku dostępne są różne typy prysznicowych wanien i na pewno do każdego typu toalety odnajdziemy coś odpowiedniego. Nad wanną sugeruję zamocować uchwyty na suszarkę, suszarka umieszczona ponad wanną nie zajmie na próżno naszej drogocennej powierzchni.

zbliżenie - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Istotne będą również odpowiednie meble do łazienki. Nie może ich być zbyt wiele, lecz tyle aby schować konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków na widoku, tym łazienka bardziej uporządkowana.

Gdy zaciekawił Cię przedstawiony problem, odwiedź kluczowy link, gdzie odnajdziesz obszerne info. Pogłęb swoje wiadomości.

Dobrym wyjściem jest np. umieszczenie pojemnych szuflad na kremy, grzebienie oraz suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Świetnym pomysłem jest też „niewidoczna” szafka za zwierciadłem czy też szafka ponad zabudową stelaża WC. Zaistniały w ów sposób schowek na papier toaletowy możemy sprytnie skryć, obudowując stelaż WC tym samym materiałem, z jakiego wykonane zostały przody szafki.

W małych łazienkach nierzadko odchodzi się od brodzików na rzecz tak zwanych odwodnień liniowych, jakie idealnie „wtopione” w nawierzchnię posadzki pozwalają zyskać dodatkowe centymetry w łazience.