Ochroń się przed nadmiarem Słońca i hałasu

W mocno zaludnionych miastach każdy pragnie jak najczęściej mieć trochę intymności. Oprócz swego mieszkania, trudno znaleźć w mieście takowe miejsce, w którym będzie można ubrać domowe ubranie i rozkoszować się „nicnierobieniem”.
Zdecydowana większość bloków mieszkalnych budowanych jeszcze za czasów po wojnie w Polsce złożone jest z stosunkowo chudych płyt betonowych, co zdecydowanie wpływa na mnóstwo wad.
W gęsto zamieszkałych metropoliach człowiek pragnie jak najwięcej mieć odrobinę intymności. Poza własnym mieszkaniem, niełatwo znaleźć w mieście takie miejsce, gdzie będzie można ubrać domowy dres i rozkoszować się „nicnierobieniem”.
Większość bloków mieszkalnych stawianych jeszcze za czasów po wojnie w Polsce składa się z stosunkowo cienkich płyt z betonu, co definitywnie ma wpływ na szereg wad.

łącznik termoizolacyjny

Autor: Schöck
Źródło: Schöck

Po pierwsze, najgorszą słabością płyt z betonu jest ich byle jaki stopień izolacji od czynników pogodowych. Z tego powodu nie jest ten fakt obce nikomu, że w lecie w mieszkaniach na najwyższym piętrze oraz zewnętrznych pomieszczeniach panuje nieznośnie wysoka temperatura, natomiast w zimnej porze roku starczy wyłączyć kaloryfery na kilka godzin, żeby substancje płynne w mieszkaniu poczęły zamarzać! Jak na złość, nie posiadamy jeszcze solucji na kłopot mający miejsce w zimie, lecz mamy rozwiązanie na częściowe schłodzenie powietrza w mieszkaniu. Jako producent (zobacz włącznik szklany) rolet zewnętrznych posiadamy dużo różnego rodzaju rolety, które osłonią wasze mieszkanie przed śmiercionośnymi promieniami Słońca. Aby wydajnie osłaniać wewnętrzne pomieszczenia wystawione w szczególności na ogrzewanie proponujemy wybranie rolet z włókna węglowego, które świetnie separują odbijając zbyteczne ciepło. W przejściowym klimacie idealnie sprawdzą się również rolety (szczegółyo tym > http://www.elektryczne.eu/oferta/elektryczne-rolety-rzymskie) metalowe pokryte farbą proszkową, odporne na wilgoć, grad, nagłe uderzenia, przykładowo mocnego wiatru.

Kolejnym elementem jest brak izolacji hałasów. By jakoś temu zaradzić warto zamienić stare sklejkowe drzwi na najnowszej generacji drzwi antywłamaniowe, jakie nie tylko chronią przed złodziejami, lecz także izolują was od hałasów zewnętrznych. Tym samym można uchronić swoich sąsiadów przed głośnymi dźwiękami z naszego mieszkania.

Jeśli jesteście zaintrygowani naszą ofertą i chcecie mieć rolety i drzwi zewnętrzne Wrocław – drzwi zewnętrze – jest miastem, które musicie odwiedzić!
Prywatność przeżywa wielki kryzys w obecnych czasach, lecz z naszą pomocą można temu jakoś zaradzić. Nie zwlekajcie, żeby odzyskać straconą przed latami prywatność.