Oświetlenie jako główny aspekt stylizacji pokoi

Pokój dzienny to wizytówka każdego domu. To miejsce spotkań, jednak też odpoczynku i spokoju. Warto uwydatnić światłem jego zakres i uwydatnić aranżację pokoju.
Pokój dzienny to wizytówka każdego domu. To punkt spotkań, ale też wypoczynku i spokoju. Warto zaznaczyć światłem jego charakter i zaznaczyć wystrój wnętrza.

oświetlenie do salonu to nie tylko żyrandole, tu należałoby skusić się o większą kombinację światła.
wełna

Autor: distelfliege
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżowanie

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
oświetlenie wiszące jest kluczowym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń takich jak salon, bądź sypialnia. Doskonałe żyrandole sprawdzają się w każdym przypadku, przyjąwszy zarówno współczesne, jak też klasyczne kształty. Dzisiejsze światło sufitowe to przede wszystkim wzory zapewniające dobry design, funkcjonalność, również naturalność.
Piękny plafon do salonu z kaskadą kryształowych kulek, to fantastyczna dekoracja wnętrza – śledź aktualności. Produkt harmonizuje z nowoczesnym nurtem ozdoby pomieszczeń. Pomiędzy kryształami ukryto trzy źródła światła, także diody LED, które potrafią błyszczeć przeróżnymi odcieniami. Lampa posiada przeróżne tryby działania, jakie wybiera się za pomocą pilota.
Lampy sprzyjają nie tylko oświetlaniu pokoju, są także doskonałym wyjściem na podkreślenie stylu domu. Plafon chrom świetnie wpasuje się w różne wyposażenie, także ogólną architekturę domu, lub mieszkania. Plafony współczesne są najpopularniejszym rozwiązaniem, jeśli idzie o górne oświetlenie. Ów rodzaj oświetlenia świetnie sprawdzi się także w pozostałych pomieszczeniach w domu.

Znakomitym podejściem są poboczne punkty świetlne w formie kinkietów, lamp stołowych, podłogowych, także ozdób świetlnych. To, w jaki sposób rozlokujemy oświetlenie zależy nie tylko od wystroju, ale także od upodobań właścicieli.