Parawan na wannę jako właściwe wyjście do małej łazienki

Każdy chciałby posiadać wygodną, obszerną łazienkę, jednak właściciele małych wnętrz częstokroć muszą wybierać pomiędzy wanną a prysznicem.
Parawan na wannę to odpowiednie rozwiązanie do ciasnej łazienki w sytuacji, kiedy potrzebujemy posiadać i natrysk i wannę.
Każdy pragnąłby mieć wygodną, obszerną łazienkę, jednak posiadacze ciasnych pomieszczeń nierzadko muszą wybrać między wanną a natryskiem.
Parawan na wannę to odpowiednie rozwiązanie do ciasnej łazienki w sytuacji, kiedy pragniemy posiadać i natrysk i wannę.

parawan

Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
sprzątanie biurowca

Autor: Pieter van Marion
Źródło: http://www.flickr.com
Parawany są niezwykle uniwersalne i pasują do wystroju łazienki w jakimkolwiek stylu, tak jak tych nowoczesnych, jak i stylowych. Są rozmaite typy parawanów i każdy ma możliwość wyselekcjonować stosowny do pragnień. Parawany z otwieraniem wahadłowym to pojedynczy fragment montowany na ścianie, który obraca się wokół własnej osi. Ten rodzaj parawanu nadaje się tylko do wanien prostokątnych. Jego zaletą jest łatwość utrzymania w czystości. Modele przesuwane pasują do większej części wanien. Montaż ich nie jest ciężki. Mocuje je się na wannie, również nad jej brzegiem za pomocą dobranych prowadnic. Mogą się składać z jednego, bądź kilku części, z jakich część jest przesuwna, a część stała.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy tekst opublikowany na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej tutaj, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Jest możliwość również wyselekcjonować typ harmonijkowy. Komponuje się z paru składników i tak jak przesuwne pasują do każdego rodzaju wanny. Różnią się od nich tym, że nie wymagają zamontowania prowadnic. Osiągalne w sprzedaży parawany mają przeróżne wymiary i należy je przystosować w taki sposób, by podczas kąpieli nie zatapiać łazienki. Parawan (poznaj szczegóły) może być wykonany ze szkła utwardzanego, czy też z szyb polistyrenowych.

Potrafią być przejrzyste, matowe, przydymiane, nawet z nadrukiem, bądź z wyciskanym wzorem. Ze względów praktycznych należałoby wybrać ścianki ze specjalną warstewką, która sprawia, że nie pozostają na nich pozostałości kropel. Taki parawan jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości.