Reklama zewnętrzna na telebimach – funkcjonalna, wydajna i nadzwyczaj praktyczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z którą stykamy się notorycznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą sławą i dużo oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają zbyt wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty czy też ulotki zostawiane w miejscach publicznych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa w wielu przypadkach inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak billboardy czy też telebimy.
Reklama na telebimach jest jedną z form reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się ciągle po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się dużą sławą i masa oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, jakie nie posiadają nadmiernie wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty albo ulotki zostawiane w miejscach publicznych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa w wielu przypadkach inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak na przykład billboardy lub telebimy.

Telebim to wielki ekran, jaki posiada silne diody ledowe, zatem obraz wyświetlany na telebimach jest intensywny i klarowny, dzięki czemu można go dostrzec nawet z dużej odległości – medas-media. Diody ledowe dają także bardzo silne światło, co umożliwia dostrzec obraz z sporej odległości nawet późną nocą lub podczas złych warunków pogodowych.

Telebimy są w większości wypadków umieszczone w miejscach często odwiedzanych przez rozliczne osoby, dzięki temu reklamy, jakie są na nich wypuszczane trafiają do wielu grup ludzi. Telebimy można zastać przy ulicach i autostradach oraz innych częstokroć odwiedzanych drogach, co więcej można je zastać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Aby reklama (zobacz następna strona) wyświetlana na telebimie była funkcjonalna i dawała wyborne rezultaty warto przestrzegać kilku norm. Szczególnie treść reklamy (zobacz oklejanie aut wrocław) musi być atrakcyjna, treściwa oraz prosta do zapamiętania, mało tego reklama nie może być zbytnio długa, zaś okres jej wypuszczania powinien być raczej długookresowy.

Znaczące jest także wyśmienite miejsce na umieszczenie na telebimach, jeżeli telebim pozostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie przynieść przewidywanego wyniku, bądź może zostać zauważona przez mniejszą ilość osób . Należałoby zadbać również o samą formę reklamy, aby była fascynująca i atrakcyjna. Reklama zdoła przybierać niemało przeróżnych form, może to być atrakcyjna animacja, krótki filmik – pomysłów na dobrą reklamę można dzisiaj odnaleźć istotnie niesłychanie sporo.