Stwórz niepowtarzalny charakter w twoim domu

Kochasz włóczyć się po świecie i cykasz stale dużo zdjęć, a potem godzinami przypominasz sobie momenty, gdy wędrowałeś na przykład zachwycającymi uliczkami Lizbony.
Lubisz wojażować i cykasz zawsze mnóstwo zdjęć, a później miesiącami przypominasz sobie momenty, kiedy przechadzałeś się na przykład zachwycającymi uliczkami Barcelony.

fototapeta uliczka

Autor: Lars Sinda
Źródło: http://www.flickr.com
A co gdy mógłbyś mieć nastrój tej szczególnej, migającej światełkami ulicy, z osobliwym lizbońskim tramwajem, nadjeżdżającym zza zaułka, w twoim pokoju? Nic łatwiejszego, masz przecież to zdjęcie i posiadasz je w pliku, na twoim laptopie, lecz coraz rzadziej do niego wpadasz.

Weź pod uwagę twoje oryginalne fotki z wojaży i zaaranżuj w swoim mieszkaniu, obraz, przy którym będziesz mógł się odpocząć i tak jak w pięknej Nicei, wypić kawę, na rogu małej ulicy, z torami tramwajowymi.

Masz zamiar przeczytać podobne teksty dotyczące rozważanej tutaj problematyki? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz zobacz wpis ze strony.

Wyszukaj szybko pasujące zdjecie i zaklep fototapetę ze zdjęcia cykniętego przez ciebie. Dzisiejsza technika pozwala na uzyskanie rewelacyjnej jakości i odporności. Wystarczy jedynie, że przeanalizujesz, jaki kształt ma mieć twoja sczególna fototapeta uliczka i przekażesz instrukcje wraz z obrazkiem. Dekoratorzy wnętrz nierzadko zaznaczają, że tapeta może wytworzyć niesamowity klimat, chociażby w niestandardowym kącie apartamentu. Niech choćby fototapeta uliczka przyklejona nad stołem kuchennym daje ci blask kiedy gotujesz.

A może tramwaj przywita was w korytarzu, a kamienica zamiast okienka będzie posiadać lustro, które na nim przykleisz.
Odkorkuj w sobie kreatywność i wyłóż na światło dzienne pamięć z wojaży.