Stwórz w swoim mieszkaniu słoneczne barwy na zimę

Nadchodzi zimno i zaczynasz składać do skrzyń lekkie sukienki, a z gąszczu szuflad wykładasz wełniane kamizelki i rękawiczki. Każdy z was ma swoje rytuały, którymi opuszcza kolorowe wakacje i przystosowuje się do długiej, szarej zimy.
Przychodzi zimno i zaczynasz składać do komód lekkie spódnice, a z odmętów skrzyń wyciągasz wełniane bluzy i rękawiczki. Każdy z was pielęgnuje swoje obyczaje, którymi żegna barwne wakacje i przystosowuje się do długiej, ponurej zimy.

firany

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo wszystko zimą wcale nie powinniśmy zrzekać się lśniących barw.
geberit

Autor: THREESIXTY
Źródło: http://www.flickr.com
Poeksperymentuj z kolorami, jakie zachowują w sobie pasję lata, a zawieja nie będzie wcale taka straszna. Czasami wystarczy zmienić choćby firany, aby nasze mieszkanie ożywiło się, a dobrze dopasowane mogą dodać niezwykłego uroku. A poza tym zmiana rolet na jesień, to piękny obrzęd, jaki możesz pielęgnować z wiatrem marzenia. Przed nami niekończąca się liczba aranżacji i nie musisz wcale stereotypowo zasłaniać szyb prostymi roletami, jakie zwykły rządzić, kiedy jest deszczowo.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Możesz powiesić firanki z lekkich tworzyw, lecz upięte niespotykanie lub wyszperać z motywami, które kochasz.

atmosfera

Autor: Annabelle Orozco
Źródło: http://www.flickr.com
Co powiesz na przykład na firany w barwne gwiazdki do sypialni? Kiedy się wybudzisz, zamiast ciemnej szarugi za szybą, zobaczysz najpierw dobre kolory i może będzie to optymistyczny akcent każdego dnia, który pozwoli ci rozpocząć dzień z pasją. Do salonu zaś, masz sposobność dobrać firanki w barwne motyle, lub ekspresyjne liście. To tylko koncepcje, dopatrz się swojego motywu.

W internecie jest wiele do wyboru. Rolety długie, czy kuse koronki, a może w tym roku uszyjesz sobie firany sama? Otwórz się na coś zupełnie nowego i zaufaj, że zima może być fantazyjna.