Technologia powstaje błyskawicznie, rozwój biegnie jak szalony. Czy da się go spowolnić, czy da się go zaakceptować?

Funkcjonujemy w czasach rozkwitu techniki, co do tego nie można mieć wątpliwości. W przeszłości nie można było myśleć w ten sposób, bo właściwie nie było do tego podstaw. Jednakże od kiedy pojawił się Internetu wszystko ruszyło już błyskawicznie. Ten stan trwa do dnia dzisiejszego, a to bezsprzecznie nie koniec, to źródło technologicznej rewolucji. Jeśli ktoś
myśli, że taki czas właśnie ma swoją dobrą passę to powinien poczekać parę lat i przekonać się, co szykuje najbliższa dekada.
Żyjemy w czasach rozkwitu technologii, co do tego nie można mieć zastrzeżeń. W przeszłości nie można było myśleć w taki sposób, bo właściwie nie było do tego przesłanek. Jednak od kiedy pojawił się Internetu wszystko zmieniło się już w mgnieniu oka. Taka sytuacja trwa do dziś, a to z pewnością nie koniec, to początek technologicznej rewolucji. Jeśli ktoś
myśli, że taki okres właśnie ma swoją dobrą passę to powinien poczekać kilka lat i zobaczyć, co przyniesie najbliższa dekada.

filmy na dvd

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Można to łatwo zauważyć, nawet nie trzeba być profesjonalistą czy specjalistą w tym zakresie. Dzieje się to w wielu obszarach, widać to w wielu branżach, co najistotniejsze, trend jest bezsprzecznie rosnąca. Nie można dostrzec jeszcze ogromnej fali na horyzoncie, zauważalnych jest za to kilka mniejszych fal jedna po drugiej, nieprzerwanie uderzające w brzeg. Stary lad, który w tej metaforze może symbolizować plaża, powoli zacznie ulegać erozji i zniknie ostatecznie.

Następne fale będą dostawały się na brzeg i w mgnieniu oka rzeczywistość będzie zupełnie inna niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Zdają sobie z tego sprawę właściciele sklepów ze sprzętem RTV (tu przykładowe produkty: ), w których asortyment zmienia siębłyskawicznie. Momentalnie.

Zobacz tu, sprawdź ofertę naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne stawki, więc się nie rozczarujesz!

To, że jeszcze wczoraj jakiś model sprzętu był na wystawie, a dzisiaj jego miejsce zajął całkiem inny, to nic dziwnego. Podobnie ma się sprawa z nowymi technologiami. Smartfony, tablety i inne nowe gadżety przebojowozdobyły serca nowych osób, podobnie jak ultrabooki. Czy ktoś dzisiaj jeszcze kupuje tablety czy notebooki? Tematycznie również w tym źródle – .

Bez wątpienia, jednak ich dni są policzone, to samo zresztą stało się ze standardowymi komputerami. Dzisiajkażdy może poruszać się z małymi komputerkami pod ręką lub w kieszeni, dzięki temu praca może być bardziej mobilna. Technologia zdominowała nasze życie, lecz jak do tej pory nikt głośno nie protestuje, bo chyba każdy widzi, że jestto dla nas korzystne. Nawet, niezbyt pozytywne wizje przyszłych lat, czyli sztuczna inteligencja i inne wynalazki, nas nie napawają strachem, gdyż nikt nie stara się prognozować aż tak daleko. Bo i po co? Nie lepiej żyć teraźniejszościąkorzystając z osiągnięć technologicznych?