Szary i brąz są przytulne

Aranżacja mieszkania to spora gratka dla właścicieli lokalu. Jeśli nie nie przepadacie za nowomodą, zalecam sięgnąć po klasyczne kolory. Dziś podpowiadamy jak urządzić lokal w barwach szarego albo mieszkanie w brązowym kolorze.
Wyposażenie mieszkania to spora gratka dla świeżo upieczonych właścicieli lokalu. Jeżeli nie lubicie krzykliwych kolorów i nowoczesnych aranży, zalecam sięgnąć po nowoczesne kolory. Dziś opiszemy jak urządzić lokal w barwach szarego albo mieszkanie w brązowym kolorze.

fotel

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Zarówno szary, jak i brązowy kolor należą do klasyki. Przeżyły wszelkie możliwe mody, są cały czas w cenie i pięknie prezentują się nie tylko w przedpokoju, salonie i kuchni. Polecamy także w takich odcieniach zrobić sypialnię. I gwarantuję, że szare mieszkanie wcale nie powinno być smutne i bure. Można w nim stworzyć totalną oazę do relaksu, a także mały kącik do pracy i aktywności.

Przekonałam się o tymspoglądając na stronę: . Internautka pisząca bloga pokazuje w nim kilkanaście bardzo ciekawych aranżacji mieszkań, w których brązy i szarości to kolory zdecydowanie dominujące.

Jeśli spojrzymy na brąz, zapominamy, że nie dajemy go w pomieszczeniu jedynie przez zamalowanie ścian w tym kolorze, ale przede wszystkim przez prowadzenie brązowych dodatków do mieszkania. Przede wszystkim mebli (zobacz meble klasyczne) z drewna, i wszelkiego rodzaju aranżacji z prawdziwego, naturalnego drewna.

system kuchenny

Autor: Peka Sp. z o.o.
Źródło: Peka Sp. z o.o.

Takie rozwiązanie stanowi rewelacyjną opcję w pomyśle aranżacji dużych przestrzeni, np. salonu złączonego z aneksem kuchennym. Jeśli są to wielkie pokoje, możemy dać sobie na wykonanie masywnych mebli. W przypadku małych wnętrz wybierzmy lekkie, szkieletowe konstrukcje. Do obu kolorów będą wyglądać dodatki we wszystkich możliwych barwach!