Urządzasz łazienkę? Zainwestuj w ciekawy charakter.

Wielu z nas od czasu do czasu organizuje kapitalny remont mieszkania. Odświeżamy posadzki, przemalowujemy pokoje, robimy przemeblowanie. Każde pomieszczenie wiąże się z nie małym wyzwaniem.
Wielu z nas niekiedy organizuje kapitalny remont domu. Odświeżamy posadzki, przemalowujemy ściany, organizujemy przemeblowanie. Poszczególne pomieszczenie wiąże się z nie małym wyzwaniem.

Lecz miejscem, w którym najłatwiej jest zamanifestować własny gust, jest bez wątpienia łazienka.
Kiedy decydujemy się odnowić ją kompletnie, na pewno dotyczy to również ścian i podłóg.

Zainteresowany? To dla nas optymistyczna informacja. Zatem naciśnij tu (https://paudio.pl/pl/konsola-mikrofonowa-mar-w-obudowie-ome/) i przeglądaj bez ograniczeń następne rzetelne wątki.

W tym przypadku pomocne mogą być płytki Novabell Oficjalne źródło. Marka ta, mimo jedynie kilkuletniego stażu w naszym kraju, zyskała sobie niezwykle wiele odbiorów. Nic w tym zaskakującego, bowiem znani są oni z interesujących deseni na kafelkach oraz wielorakich opcji kolorystycznych. W rozróżnieniu od efektu, który pragniemy uzyskać, należy użyć odmiennej tonacji. Jeżeli pragniesz nowoczesnej łazienki, postaw na kolory zimne, stonowane – szary, granat, czerń. Natomiast jeżeli chcesz urządzić to pomieszczenie w przyjemnym, kolonialnym stylu, postaw na płytki Novabell w barwach, brązowych albo beżowych.

płytki novabell

Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Kiedy już położyliśmy kafle wedle własnego uznania, nadszedł czas na konkretne wyposażenie łazienki. Jeżeli postawiłeś na nowoczesność, najlepiej sprawdzą się wtedy dodatki ze szkła a także stali. Spotęgują one zimny nastrój tego pomieszczenia. Natomiast jeśli wolisz styl klasyczny, twoje wyposażenie łazienki powinno składać się ze stylizowanych przedmiotów. Wolnostojąca, pozłacana wanna? Umywalka wbudowana w zabytkową komodę, lub może kinkiety przy lustrkinkiety (polecamy oswietlenie domu)ane z witraży? Ograniczyć może cię tylko twoja wyobraźnia. Dobrym dodatkiem, w dwóch stylach, będą również rośliny doniczkowe.
akcesoria łazienkowe

Autor: Anderstil
Źródło: Anderstil
Kapitalny remont łazienki to całkiem spore wyzwanie.

Jednak lepiej spojrzeć na to bardziej jak na szansę zamanifestowania własnego stylu poprzez aranżację. Bez względu na to, czy lubisz modernistyczną elegancję czy staroświecki szyk, marka Novabell ma dla ciebie odpowiednie zestawy płytek do łazienki.