Urządzenie do rejestracji obrazu w ruchu! – te same wyskoki w lepszych superprodukcjach

W utrwaleniu urlopowych wycieczek, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, pomoże nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami urządzenia do rejestracji obrazu jest soczewka o niesamowicie szerokim kącie widzenia: 170°. Rejestruje fantastyczne filmy Full HD i zdjęcia nawet o zmroku.
W sfilmowaniu weekendowych podróży, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. Okiem aparatu do nagrywania filmów jest obiektyw o niezwykle szerokim kącie postrzegania: 170°. Utrwala cudowne obrazy Full HD i zdjęcia nawet o zmroku.

Bezpieczeństwo utrwalanego obrazu, przed następstwami skoków i wibracji, ustrzeże zaawansowany stabilizator filmu, niezastąpiony na górskich wędrówkach i niespokojnych morzach, dodatkowo wyrównuje wibracje wytwarzane przez pojazdy silnikowe: motokrosy. Rejestrator rejestrator dvr obrazu jest także zaopatrzony w stereofoniczny mikrofon, dzięki temu zarejestrowanie podróży, rysuje się jeszcze bardziej żywe.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera Sony Action Cam jest zaopatrzona w kanały łączności. Filmowanie tą kamerą pozwala jeszcze możliwość obrotu, która zapewnia właściwy obraz, z obróconej o 180° kamery, choćby w szybowcu. Długi czas pracy, pozwala na filmowanie ciągiem przez 150 minut, bez włączonego Wi-Fi, wystarczająco długo, by utrwalić chociażby pieszą wędrówkę. Model GoPro Hero 4 Silver (tutaj dodatkowe informacje: ) – to aparat do nagrywania filmów z wyjątkowo poręcznym, wbudowanym i dotykowym monitorem LCD. Wyjątkowo funkcjonalna obsługa kamery – przemieszczanie się po menu jest intuicyjne, nawet raczkujący studenci zamiłowania video/foto, nie będą mieć kłopotu. Pomimo wykorzystanego ekranu kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zabezpiecza pełną odporność, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Biorąc pod uwagę atrybuty technologiczne zdjęcia, kamera Hero 4 Silver pomyślana jest dla wprawnych zwolenników zapisywania rywalizacji sportowych i nie tylko. Model oferuje robienie fotografi konwencjonalnych oraz wmontowany układ Time Lapse, który pozwoli zrobić serię zdjęć z przerwą w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wprowadza wsparcie zdjęć w nocy. GoPro Hero 4 Silver to również system video Super view z funkcją opcji szerokości klatek filmowych. Urządzenie GoPro Hero 4 Black (więcej na stronie: ) posiada zdalną obsługę kamery oraz wyposażona jest, w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Urządzenie rejestruje szerszy poziom dynamiczny toru audio, dzięki temu filmy osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.