W jaki sposób armatura sanitarna mogłaby pomagać w powszednich czynnościach ludziom będącym w zaawansowanym wieku oraz niepełnosprawnym?

lokal, w którym żyjemy powinien zostać w największy sposób dopasowany do własnych zapotrzebowań oraz własnej wygody. Znajdujące się w nim części oprzyrządowania muszą być nie tylko wizualnie dostosowane, lecz również efektywne oraz bezpieczne dla użytkownika.
Przykładowo taka armatura sanitarna w praktyce oznacza wszystko, co mieści się w toalecie, a co ma służyć nam do utrzymania czystości.
Dom, w jakim żyjemy mógłby zostać w największy sposób dopasowany do naszych potrzeb i własnej wygody. Znajdujące się w nim elementy oprzyrządowania powinny być nie tylko stylistyczne dostosowane, ale także wygodne oraz bezpieczne dla użytkownika.
Przykładowo taka armatura sanitarna w rzeczywistości znaczy wszystko, co znajduje się w toalecie, a co służy nam do utrzymania czystości.

W skład takiej armatury wchodzą zestawy prysznicowe, wieszaki na ręczniki czy uchwyty na słuchawki prysznicowe. Określenie to jest bardzo szerokie, ponieważ znaczy powszechnie każdego rodzaju części wyposażenia tego pomieszczenia. Dla przykładu niezwykle słynnym produktem są aktualnie tak zwane deszczownice, jakie swym funkcjonowaniem bardzo przypominają strumień wody z prysznica, przy czym zamiast ze słuchawki, woda spływa ze specjalnego panelu, w jakim mieści się duża liczba dziurek.
projektowanie

Autor: Chalon Handmade
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak tego typu armatura sanitarna – zapraszamy serdecznie – mogłaby też nieść pomoc ludziom w codziennych czynnościach. Dobrym przykładem mogłaby być bateria do prysznica z termostatem, która też posiada dwa kurki, lecz jeden funkcjonuje do regulacji ciśnienia płynącej z kranu wody, natomiast drugi do regulowania jej temperatury. Już nie trzeba tracić czasu, żeby wyregulować temperaturę. Wystarczy ustawić np. 26-27 st. oraz cieszyć się beztroskim relaksem. Następnym dowodem, kiedy armatura (www.hydrostop.com.pl) sanitarna może pokazać swoje bardziej innowacyjne formy jest deska sedesowa z opcją mycia oraz suszenia miejsc intymnych użytkownika.

Jest to ogromne ułatwienie dla osób zaawansowanych wiekiem czy też z niepełnosprawnością. W wypadku tego typu ludzi, armatura to również specjalistyczne uchwyty, jakie instaluje się niedaleko muszli sedesowej czy też w kabinie prysznicowej.