W jaki sposób należy używać narzędzia pod nazwą Inspekcja wstępna?

Żeby upewnić się, czy dokument posiada właściwe opcje, czcionki czy formatowanie, należy skorzystać z narzędzia Inspekcji wstępnej. W niektórych okolicznościach można by przy jego pomocy poprawić zawartość dokumentu.
Żeby upewnić się, czy dokument posiada właściwe opcje, czcionki czy też formatowanie, trzeba skorzystać z narzędzia Inspekcji wstępnej. W co poniektórych okolicznościach można by za jego pomocą poprawić zawartość dokumentu.

projekt kuchni

Autor: Szymon Nowak z Wrocławia
Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Narzędzie Inspekcja analizuje zawartość pliku, sprawdzając jego przydatność do fachowego druku i dużo innego rodzaju czynników, określonych przez właściciela pliku. W czasie inspekcji wstępnej stosowane są zbiory wartości określonych przez użytkownika, czyli profile inspekcji. W zależności od konkretnego profilu, inspekcja wstępna może także naprawić co poniektóre błędy. Podczas inspekcji wstępnej są także włączane inspekcje oraz poprawki w widocznych obszarach co poniektórych plików w celu zagwarantowania zgodności plików z różnymi regułami. W czasie inspekcji wstępnej sprawdzane są użyte czcionki, kolory, obiekty przez dwaroczyste, pokrycie farbą, rozdzielczość obrazu, zgodność z określoną wersją formatu pliku i wiele różnych elementów. Za pośrednictwem specjalistycznych narzędzi można by również sprawdzić składnię dokumentu i jego faktyczną budowę.

Przed uruchomieniem narzędzia Inspekcja wstępna albo przed utworzeniem pliku do wydrukowania, trzeba użyć następujących wskazań: pliki utworzone w programie trzeba zoptymalizować do wydruku. Należy także użyć wstępnie określonych ustawień stylów w programie. W dokumentacji należy także osadzić wszelkie czcionki programu źródłowego. Osadzanie czcionek da gwarancję, że czcionki nie będą zamieniane.

Przed wykorzystaniem narzędzia Inspekcja wstępna albo przed utworzeniem pliku do wydruku, należy obowiązkowo stosować się do następujących zaleceń: do plików utworzonych w programie trzeba użyć wstępnie zdefiniowanych ustawień stylów.

Zainteresowały Cię wiadomości zaprezentowane w tym miejscu? Jeżeli tak, to kliknij tu i odkryj stronę, która też Cię się spodoba.

Przy pomocy okna dialogowego inspekcja wstępna można sterować wszelakimi kryteriami inspekcji.