W jaki sposób wielbiciele nowoczesności wyposażają wnętrza swoich pokoi i jakich dodatków zazwyczaj szukają

Wygląd designerskiego wnętrza jest w stanie wywołać u widza mieszane odczucia. Z jednej strony oryginalność wyróżnia się i goście na pewno na bardzo długo zapamiętają innowacyjnie umeblowany pokój bądź przedpokój. Gospodarze będą się niekiedy martwić, czy wypadli pozytywnie w oczach osób zaprzyjaźnionych, a nawet uczestników parapetówki.
Prezencja designerskiego wnętrza jest w stanie wywołać u widza mieszane odczucia. Z jednej strony nieszablonowość wyróżnia się i goście na pewno na bardzo długo zapamiętają nadzwyczajnie umeblowany salon albo przedpokój. Pan i pani domu będą się niekiedy martwić, czy wypadli pozytywnie w oczach znajomych, a nawet uczestników parapetówki.

sofa w salonie

Autor: PoshSurfside.com
Źródło: http://www.flickr.com
Ci najmocniej zatwardziali popularyzatorzy nowoczesności będą obstawać przy swoim i do własnego mieszkania wybiorą umeblowanie tylko w designerskim modelu. Zresztą na komfortowych narożnikach rzecz się nie kończy – do wnętrza, a tym bardziej tego urządzonego modernistycznie, potrzebne są tuziny dodatków. Rozpocznijmy jednak od elementarnego umeblowania.

Meble softline będą fenomenalnie pasować do nowocześnie wyposażonych wnętrz. Cechą charakterystyczną w tym przypadku są odważne kolory, a także mało tradycjonalistyczne kształty. Fotel z oparciami sięgającymi do połowy muru i oparciem podobnej wysokości albo oryginalnie prezentujące się kanapy z wysuwanymi podnóżkami – to kusząca propozycja przeznaczona dla amatorów modernizmu. A za samym designem podąża jakość wykonania, którą zapewnia duński wytwórca. Stąd nie jest przesadą skonstatować, że zakup mebli softline staje się strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli panie do świeżo zakupionego płaszcza szybko szukają dodatków, czyli modnych nakryć głowy, szalików i wełnianych rękawiczek, to tym bardziej do nowocześnie zaprojektowanego domu potrzebne bywają drobiazgi, które nawet mogą wydobyć na światło dzienne poczucie elegancji samych gospodarzy. A do mebli softline będą dobrze pasować tylko wybrane akcesoria domowe – marki produktów Damnet.

Jednym z najpowszechniej kupowanych dodatków są zegary na ścianę. W naszym przypadku będą one prezentować się nieco skromnie – designerska tarcza ma zazwyczaj kropki zamiast cyfr, a sam cyferblat nie wyróżnia się, poza czasem fantazyjnym kształtem, niczym szczególnym. Panie, które cenią śliczne przedmioty, na pewno zakupią nowoczesne doniczki bądź gustowne wazony na kwiaty cięte. A do pozostałych akcesoriów służących do upiększania mieszkalnych wnętrz jesteśmy w stanie jeszcze zaliczyć: obrazki z francuskojęzycznymi napisami, kinkiety (polecamy lampy klasyczne do salonu) wykonane ze stali nierdzewnej, różnobarwne, a przy tym abstrakcyjne narzuty na łoża małżeńskie, a również nietuzinkowe metalowe podstawki pod świeczki zapachowe.