W sypialni najistotniejsze wydaje się być łóżko – zdają sobie z tego sprawę wszyscy na świecie

Sypialnia jest niezwykłym miejscem w każdym domu. Najcudowniejsza sytuacja jest tak, kiedy w sypialnia jest faktycznie wyłącznie naszym azylem oraz miejscem, gdzie odpoczywamy.
Jeżeli sypialnia przeznaczona jest tylko do SPAnia, do pracy mamy osobny pokój, a szafę z ubraniami i wszystkimi rzeczami (typu: pościele, płaszcze, ręczniki itp.
Sypialnia wydaje się być magicznym miejscem w każdym domu. Najcudowniejsza sytuacja jest tak, gdy w sypialnia jest naprawdę wyłącznie naszym schronieniem oraz miejscem, gdzie odpoczywamy.
Jeżeli sypialnia zaprojektowana jest tylko do SPAnia, na komputer i książki mamy osobny pokój, a szafę z ubraniami i innymi rzeczami (na przykład: pościele, płaszcze, szaliki itd.

) mamy możliwość umieścić w obszernym przedpokoju – to jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. W polskich mieszkaniach mało kiedy przytrafia się taki luksus i niestety w sypialniach zazwyczaj musi stać nie wyłącznie łóżko, ale również meble, biurko i komoda (polecamy lustro w złotej ramie). Potem, gdy spodziewamy się dziecka, musimy jeszcze gdzieś wcisnąć łóżeczko dla niemowlaka. Dlatego spory procent małżeństw rezygnuje z komfortowych, szerokich łóżek, gdyż zwyczajnie nie mają wystarczająco miejsca w sypialni, by wszystko zmieścić.
Salon, system regałów 2SEE

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White

źródło światła

Autor: PRAKTIKER
komoda drewniana

Autor: Sanitec Koło
Źródło: Sanitec Koło
Jednakże w domu naszych marzeń wystarczy miejsca na wszystko. Należy czasami przymknąć oczy i przedstawić sobie taką sytuację. Wielkie łóżko oraz komoda. W sumie, po co komoda? Z dwóch powodów. Zwykle trzymamy tam bieliznę. Nieprzyjemnie byłoby zatem biegać nago po całym mieszkaniu, by dostać się do szafy, która jest w przedpokoju, w poszukiwaniu stanika. Bielizna powinna być szybko dostępna, więc w sypialni.

Jeżeli nasze łóżko i szafki nocne są w tradycyjnym stylu – więc są z drewna, to komoda drewniana również będzie tam pasować wyśmienicie. Najlepiej w takim wypadku kupować identyczny typ drewna, aby wszystko jak najlepiej do siebie pasowało.