Wspaniałe pustaki na każdy typ ściany. Poznaj niezwykłe zalety, jakość wykonania i trwałość materiałową na lata!

Chcesz jakości za każdym razem? To być może ciężkie do osiągnięcia, jednak są konkretne obszary, w jakich jest to do zrealizowania, przykładowo budownictwo. Spośród dużego wyboru różnorodnych materiałów na specjalną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są wspaniałym materiałem dla każdego rodzaju ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Perfekcyjnie sprawdzają się w stawianiu ścian nośnych czy działowych, a także tych, jakie nie potrzebują docieplenia.
Chcesz jakości za każdym razem? To dość trudne do osiągnięcia, jednakże istnieją pewne obszary, w których jest to możliwe, przykładowo budownictwo. Spośród wielkiego wyboru różnorodnych materiałów na specjalną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są perfekcyjnym materiałem dla każdego typu ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Najlepiej sprawdzają się w budowie ścian nośnych czy działowych, a także tych, jakie nie potrzebują docieplenia.

[IMG=1503/551a47254ce80___flickr_14724661502.jpg|R|W=200|ALT=materiały budowlane na

Duży asortyment marki Porotherm gwarantuje najlepsze rozwiązania, zarówno pod kątem potrzeb indywidualnych, jak i parametrów akustycznych czy termicznych. Co też ważne, pustaki w systemie Porotherm, to szybkie postępy w stawianiu ścian. Odnosi się to z pewnością każdego rodzaju ściany. Ściana jednowarstwowa to, jak nazwa definiuje, ściana z jedną warstwą elementów murowych. W tym rozwiązaniu warstwa cegieł spełnia funkcje konstrukcyjną, jak i termoizolacyjną. Ściany tego typu bardzo właściwie gwarantują ochronę cieplną dla budynków mieszkalnych.

Co więcej, już od ponad trzydziestu lat są stosowane w państwach Europy Zachodnie, dzisiaj i w Polsce zaczynają być doceniane. Ściana dwuwarstwową to zewnętrzna ściana, która posiada system docieplenia. Wewnętrzna warstwa z cegieł jest w tym systemie odmianą konstrukcyjną, zaś grubość warstwy docieplenia jest ważna z powodu parametrów technicznych całej przegrody. Warto jeszcze wspomnieć o ścianie zewnętrznej trójwarstwowej, ponieważ ona naturalnie również pełni swoją rolę w systemie Porotherm. Tego typu ściana jest złożona z zewnętrznej warstwy konstrukcyjnej, a również zewnętrznej warstwy osłonowej z cegieł. Jest tam także warstwa izolacji termicznej, jak styropian (styropian na fundamenty) czy wełna mineralna.

Taki istotnie typ konstrukcji jest najbardziej istotny w wielu państwach Europy, i to od wielu lat. Nie jest ważne o jakim rodzaju ściany mówimy, pustaki Porotherm to gwarancja powodzenia i prawdziwej jakości na lata. Przekonuje się do takiej technologii coraz większa liczba osób. Tak to wygląda, iż ci co raz spróbowali nie chcą powracać do tradycyjnych metod.rzuć okiem na cięcie laserem cięcie laseremZresztą nie powinniśmy się dziwić, system ten gwarantuje wyjątkowy komfort pracy, dobre szybkie tempo i zawsze najlepsze rezultaty. Faktycznie trzeba o tym pomyśleć, gdy mamy w planach stawianie domu. Ciężko bowiem wynaleźć lepszy sposób.