Wysoka jakość i nowoczesność, czyli sprzęt AGD prosto z Polski

Położone w Wielkopolsce Wronki są nieustannie od wielu lat centrum polskich urządzeń gospodarstwa domowego. To w tym mieścieprodukowane są m.in. wysokiej klasy pralki, chłodziarki, zmywarki, roboty domowe i odkurzacze.
Leżące w województwie wielkopolskiem Wronki są niezmiennie od lat stolicą polskiego sprzętu gospodarstwa domowego. To w tym mieściepowstają między innymi wysokiej klasy pralki, chłodziarki, maszyny do zmywania naczyń, roboty kuchenne oraz odkurzacze.

pralka

Autor: Tino Rossini
Źródło: http://www.flickr.com
Na witrynie online marki, w dziale „Amica pralki” znajdziemy ponad 30 typów. Różnią się między sobą pojemnością, prędkością wirowania i klasą energetyczną. Pralki ładujemy od przodu, a część z nich dodatkowo posiadają możliwość suszenia. Dział „Amica pralki” oferuje sprzęt o innowacyjnym, charakterystycznym designie, ale zarazem w zasadnych cenach. Tak samo kusząca oferta dotyczy innych produktów firmy.

Na stronie internetowej, w zakładce „Amica lodówki” natrafimy na bogatą ofertę chłodziarko-zamrażarek. Sprzedawane w różnych wariantach, jako wbudowane lub wolnostojące. Sprzęty z zakładki „Amica pralki” odróżniają się od siebie też kolorem, pojemnością i wielkością – Amica lodówki. Sprzedawane są modele mierzące od 100 cm do aż stu osiemdziesięciu

pralka

Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com

centymetrów! Choć i pralki, jak lodówki Amica wytwarzane w Wielkopolsce mogą pochwalić się wysoką klasą, najpowszechniejsze asocjacje Polaków to bez wątpienia „Amica kuchenki gazowe” lub osmo pocket 2 Creator Combo – cena „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”.

Trudno się dziwić, skoro tylko trzy lata temu wyprodukowano i sprzedano aż mln kuchenek! W dziale „Amica kuchenki gazowe” znajdziemy typy utrzymane w klasycznej bieli, ale też modernistycznej, eleganckiej czerni i szarości – tutaj przeczytasz więcej. Wszystkim osobom, którym zależy zwłaszcza na oszczędności energii, rekomendujemy natomiast dział „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”. Prezentowane tu fasony oznaczone samogłoską A, wyróżnia duża efektywność energetyczna.

Na oficjalnej witrynie online marki nie można zamawiać sprzętów. Wytwórca zadbał jednakże o to, by pojawiły się za to szczegółowe charakterystyki sprzętu AGD oraz odnośniki do sklepów, gdzie można je kupić. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwi także klientowi znaleźć sprzęt najbardziej dopasowany do jego oczekiwań. Wybierając urządzenia Amica, ma gwarancje wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań, przygotowanych przez jedną z najbardziej znanych polskich marek.