Z klasą umebluj swój przedpokój

Przedpokój bywa naszą wizytówką. Warto urządzić go zatem elegancko a także funkcjonalnie.
Przedpokój jest miejscem, do jakiego codziennie wchodzi parę osób. W żadnym wypadku nie powinien być on więc zabałaganiony rozmaitymi parami obuwia oraz innymi drobiazgami.
Przedpokój bywa naszą wizytówką. Dobrze jest urządzić go zatem elegancko i pragmatycznie.
Przedpokój jest miejscem, do którego każdego dnia wchodzi parę osób. W żadnym wypadku nie może być on więc zabałaganiony różnymi parami obuwia a także innymi dodatkami.

Szafki na buty muszą się obowiązkowo tam znaleźć. Powinny być trwale zrobione i dostosowane do kolorystyki przedpokoju.

Ciekawi Cię ta tematyka? Kliknij ten link i przeczytaj, jak podszedł do tego tematu inny redaktor w treści (http://www.lampyilampki.pl/367-kinkiety-plug-in-i-klipsy-) swojego wpisu.

Szafki to praktyczny sposób na trzymanie obuwia. Dzięki właściwej szafce zapomnimy o żmudnych poszukiwaniach zagubionego buta. Co ważne w zakupionych szafkach pomieścimy także inne dodatki, takie jak przykładowo szaliki czy czapki. Musimy pamiętać o dostosowaniu rozmiarów szafki do wielkości przedpokoju. Możemy poprosić o szafkę robioną na zamówienie, wtedy mamy gwarancję wygody.

meble w kuchni

Autor: Brent Eckley
Źródło: http://www.flickr.com
dania

Autor: Conny Sandland
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałe szafki na buty jednak nie wystarczą. Należy dopasować jeszcze inne meble, by Przedpokój stał się naprawdę komfortowy oraz funkcjonalny. Warto nabyć solidne wieszaki na płaszcze a także inne okrycia wierzchnie. Na tych wieszakach powiesimy także czapki, kapelusze, klucze lub pozostałe dodatki niezbędne przy wychodzeniu z domu. Niezastąpione w przedpokoju są także lustra. Pełnią one dwie funkcje: wizualnie powiększają dane wnętrze i sprawiają, że jesteśmy pewni swego doskonałego wyglądu. Pamiętajmy aby lustra były pionowe a także długie, abyśmy widzieli w nich całą postać. Dobrze jest wybrać szafę, a może to być szafa wraz z lustrem.

aranżacja przedpokoju nie jest prosta, gdyż często jest to niewielkie pomieszczenie. Dobrze jest wszakże stawiać na funkcjonalność i estetykę, gdyż to miejsce jest nam potrzebne każdego dnia. To również wizytówka całego domu lub mieszkania.