Zmiany w wystroju pomieszczenia- jak zdobyć niezbędną wenę?

Większość magazynów wnętrzarskich pokazuje nam zmiany domów zagranicznych – cudownych olbrzymich loftów, wiekowych kamienic z europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nic się nie dzieje?
Większość gazet wnętrzarskich pokazuje nam metamorfozy domów z zagranicy – cudownych olbrzymich loftów, starych kamienic z europejskich stolic. Czy w Polesce nie potrafimy aranżować pomieszczeń?

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Odwrotnie, i u nas jest dużo ciekawych aranżacji. Zmiana wystroju pomieszczenia to zazwyczaj koncepcja do tego, by ruszyć wyobraźnię i zrobić coś zupełnie innego i innowacyjnego. Całe szczęście Polacy są coraz bardziej nowatorscy. Tym sposobem wykonują zupełnie współczesne pomieszczenia, które nie są tradycyjne i mogą stanowić niesamowicie ciekawą oraz inspirującą innych propozycję zmiany w domu (czy ktoś z Warszawy zajmuje się wystrojem wnętrz?).

Sama niedawno odmieniłam wygląd mojego mieszkania o 180 stopni! Wcześniej posiadałam raczej klasyczne wnętrze z klasycznymi odcieniami ścian i standardowymi meblami w odcieniu olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Obecnie mam niezwykle nowoczesny salon w mocnych kolorach – czerni i czerwieni. Dużo odwiedzających mnie gości jest zaskoczonych, jak ja mogę mieszkać w takich kolorach.

Nie ma co zwlekać – jeśli ten wpis Cię zafrasował, kliknij ponadto tutaj i sprawdź też podobne oryginalne www.

Dla mnie dają energetyczną koncepcję, dodają siły i werwy do życia. Co prawda, dla równowagi sypialnię urządziłam sobie w jaśniuteńkich, pastelowych odcieniach.

mieszkanie, wnętrze, meble

Autor: ZZ Bottom
Źródło: http://www.flickr.com
Przed zaplanowaniem mieszkaniowej rewolucji długo poszukiwałam w Internecie koncepcji „Before & After”, która by mi przypadła do gustu. Po prostu lubię takie rzeczy i poszukiwania pomysłów w sieci. Od razu znalazłam blog, gdzie jest ogrom bardzo specyficznych koncepcji – Najważniejsze jest jednak, że propozycje ukazywane przez blogerkę Lovingit są łatwe do wykonania nawet nie posiadając dużego budżetu na meble. Propozycja, która co prawda nie jest w moim klimacie, ale totalnie mi się spodobała przeczytacie tutaj: sprawdź dodatkowe informacje